90 Derece Açılır Otomatik Kapı | Fiyatları | Bilgi | Servis | Ankara

90 Derece Açılır Otomatik Kapı Sistemleri / Fiyatları

Upgate ® PASS 90 | 90 Derece Açılır Kapı Motoru

90 derece otomatik kapı uygulamaları, standart oda kapılarından, 90 derece bina giriş kapılarına kadar, çok fazla uygulama alanına sahip, kanat tipi dairesel kapı otomasyonlarıdır. Uluslararası standartları karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuş ve yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans, süreklilik sağlayan ve kolaylık sağlayan bir üründür. Sessiz çalışan otomasyon sistemi ve kompakt yapısı ile paslanmaz çelik gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlar.

Mevcutta bulunan tüm dairesel açılan kapılara uygun aparatlar ile montajı mümkün olan sistem, motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollar ile; çekme, itme veya paralel çekme kolu gibi oldukça zengin uygulama tipi sunmaktadır. Aksesuar seçenekleri ile otomasyonun montajını uygun olan her alanda, kapı kanadının açılma yönünde yada tersinde kalan kiriş, kasa yada duvar üzerinde uygulamak mümkündür. 90 derece kapı otomasyonu, kapı kanadının üzerinde duvar, kiriş yada yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde, bu tip otomasyon sistemi mevcut kanadın üzerine monte edilerek de uygulanabilmektedir.

Teknik Özellikler / Technicial Specifications
90 derece kapı sistemleri şifre paneli sayesinde kapının yetkisiz kişilerin açmasını da önlemektedir.
Çeşitli kapı ağırlıklarına göre motor seçenekleri mevcuttur.
Bu tip otomasyonlara ek olarak sensör, radar, el sensörü ve kumanda dahil edilerek açılma ve kapanma kontrol altına alınabilmektedir.
Otomasyon sisteminde bulunan algılama sistemi sayesinde yaya trafiğindeki çarpma veya sıkışma gibi durumlar ortadan kaldırılmıştır.

Otomatik 90 Derece Açılır Kapı Sistemleri

İhtiyacınız olan heryerde!.

otomatik kapı fiyatları sistemleri ankara izmir istanbul bursa adana mersin

Marka Kalitesi

Upgate ® firmamız üretimi ve markasıdır. Ürünlerimiz Türkiye'nin pek çok seçkin kurum, kuruluş ve AVM'lerinde kullanılmaktadır.

Uzun Ömürlü

Uygulamalarımızda tüm ürünlerimiz, kalite belgelerine sahip ve uzun ömürlüdür.


En İyi Fiyat Garantisi

Sektör fiyat analizi ve kullanılan parçaların kalitesine göre en iyi fiyat politikasını garanti ederiz.


Süreklilik 7/24 Servis

Satış ve uygulama sonrası ihtiyacınız doğrultusunda sürekli servis hizmetimiz bulunmaktadır.

otomatik döner kapı

Tüm Güvenliğinizi Düşünüyoruz!


Upgate Fotoselli Kapılar?

Hayatımızı kolaylaştıran otomatik kapılar en üst seviye güvenilir olmak zorundadır. Üretim aşamasından, uygulama aşamasına ve sonrasına kadar olabilecek tüm senaryolar uzman ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Yaya trafiğinin kalabalık olduğu giriş ve çıkışlarda hassas algılayacılar ve sıkışmayı önleyici sensörler kullanılmaktadır.

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

90 Derece Otomatik Kapı

Ankara İç Mimarlık

Ankara Haber

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

Bez Çanta

Tarot Falı

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Elektrikli Tork Anahtarı