Fotoselli Kapı | Fiyatları | Bilgi | Servis | Ankara

Bizi Tanıyın

Fotoselli Kapı Ankara

UPGATE ® Fotoselli & Otomatik Kapı Sistemleri

İhtiyacınız Olan Heryerde!

Sürekli gelişmekte olan "Otomatik Kapı" sektöründe her zaman bir fazlasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bir CA Otomasyon markası olan UPGATE, fotoselli/radarlı/sensörlü, yana kayar veya 90 derece açılır otomatik kapılar üretmektedir. Dünya pazarındaki tüm yenilikleri takip ederek, ülkemizde en iyisini üretmek ve son kullanıcıya uzun ömürlü, kaliteli ürünler sunmaya çalışıyoruz.


İhtiyacının Olan Heryerde sloganımızla tüm alanlarda ergonomik, ekonomik ve süreklilik arz eden çözümler üretiyoruz. Yaygın servis ağımız ile Türkiye'nin her köşesinden bize ulaşabilirsiniz.


Sektörde yıllardır hizmet veren CA Otomasyon Markası olan UPGATE Otomatik Kapılar son kullanıcı, proje ve bayi satışı hizmeti vermektedir. Keşif yaptırmak, bilgi almak veya bayimiz olmak için bize ulaşın

Kalite Politikamız


Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Misyonumuz
Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.
Vizyonumuz
Sürekli Gelişim
Dürüstlük ve Güvenilirlik
Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet Standart
Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum


Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

90 Derece Otomatik Kapı

Ankara İç Mimarlık

Ankara Haber

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

Bez Çanta

Tarot Falı

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Elektrikli Tork Anahtarı